Медовий масаж
Ефективність медового масажу заснована на наявності у меді біологічно активних речовин, які добре сприймаються шкірою людини. Мед, при взаємодії з шкірою, виступає абсорбентом шлаків і сприяє їх виведенню з організму, активізує течію лімфи і крові, що дозволяє його використовувати як дієвий засіб боротьби з ефектом «апельсинової кірки» - целюлітом.
Також, медовий масаж використовується для лікування остеохондрозу, ішиасу, радикуліту, вегетососудистой дистонії і різноманітних психосоматичних розладів. У руках умілого майстра такий масаж може стати ефективним засобом модуляції вашої фігури, оскільки мед дозволяє добитися стійкого ефекту підтягнутості шкіри.
Масаж проводиться в проміжку між відвідуванням парної, оскільки відкриті пори сприяють проникненню активних речовин у шкіру.
Для підвищення ефективності медового масажу багатьма масажистами додатково використовується спеціальна чаша, за допомогою якої створюється ефект вакууму на шкірі. Методика проведення такого масажу така:
Круговими рухами долоней нанесіть достатню кількість меду на шкіру. Потім, узявши в руки чашку середніх розмірів, притисніть її до шкіри так, що б всередині утворився вакуум – чашка повинна злегка «присмоктуватись». Далі круговими рухами робіть своєрідний вакуумний масаж. Час від часу чашку «відривайте» і знову притискуйте до тіла. Масаж робіть не поспішаючи і грунтовно впродовж 15 хвилин. Якщо Ви всі зробили правильно, то після масажу повинне спостерігатися почервоніння шкіри ще десь з півгодини.
Медовий масаж проводиться приблизно один або два рази на тиждень, щоб шкіра встигала "відпочити" від нього.
|